• مازندران، بابل، حدفاصل کارگر و کشوری، مجتمع تجاری غفاری، واحد24
 • پشتیبانی: 09361444655
طراحی سایت پزشکی

طراحی سایت پزشکی

چرا باید برای مطب خود یک وب‌سایت پزشکی راه‌اندازی کنم؟

مراجعین و بیماران وارد مطب می‌شوند و سوالات مختلفی در مورد استفاده از داروها می‌پرسند، هم‌چنین به نوع نوبت‌دهی که توسط منشی صورت می‌گیرد اعتراض دارند. هر روز که می‌گذرد تعداد سوالات و ابهامات از بیماری‌های مختلف برای مراجعین بیشتر می‌شود.

این مشکلات را می‌توان به سادگی با استفاده از یک سیستم هوشمند نوبت‌دهی آنلاین و راه‌اندازی یک وبلاگ برای تولید محتوا و منتشر کردن مقالات پزشکی حل کرد. یکی از بخش‌هایی که می‌تواند برای وب‌سایت شما مفید باشد و بازدید کنندگان زیادی را به ارمغان بی‌آورد، بخش اخبار و مقالات است. مطمئنا در هر زمینه از رشته پزشکی، روزانه مقالات بسیار زیادی منتشر خواهد شد.

ساخت وبلاگ برای شما باعث خواهد شد که موتورهای جستجوگر مخصوصا گوگل، وب‌سایت شما را بهتر بشناسد. به عنوان مثال کاربران با تایپ نمودن کلماتی مانند بهترین پزشک، لیست مطب پزشکان، متخصص جراحی، پزشک عمومی و ... می‌توانند به عنوان اولین وب‌سایت و در اولین صفحه جستجو، وب‌سایت شما را رویت نمایند. بنابراین بازدیدکنندگان شما، در نهایت به مشتریان و مراجعه‌کنندگان شما تبدیل خواهند شد.

امکانات و ویژگی‌های طراحی وب‌سایت پزشکی

 1. دسترسی به بیماران به صورت آنلاین
 2. فرم ارتباط با پزشک
 3. معرفی پزشک در سایت
 4. سئو قوی برای موتورهای جستجوگر
 5. سیستم هوشمند نوبت‌دهی آنلاین
 6. فرم پرسش و پاسخ
 7. ارسال خبر و مقالات پزشکی
 8. طراحی سایت به صورت کاملا ریسپانسیو مناسب برای نمایش موبایل
 9. ارائه خدمات و تخصص‌های پزشک
 10. درگاه اینترنتی برای ورود نویسندگان و ادمین سایت

لازم به ذکر می‌باشد که بخش اخبار و اطلاع‌رسانی طراحی سایت پزشکی تریتا توسط نرم‌افزار قدرتمند نویسا(Nevisa) مدیریت می‌شود. برای مشاهده جزئیات نویسا به مقاله "راهنمای استفاده از سیستم نرم‌افزاری نویسا، نحوه ثبت و انتشار مقالات در سایت" مراجعه کنید.

پزشکانی که از طراحی سایت تریتا استفاده می‌کنند، به مدت یک ماه به صورت رایگان، آدرس وب‌سایتشان در سایت تریتا منتشر می‌شود. برای مشاهده تعرفه تبلیغات در سایت تریتا به آدرس https://trita.org/advertisement مراجعه کنید.

تعرفه‌های سفارش تریتا

جهت مشاهده تعرفه‌ها، روی لینک https://tikateam.com/v/44 کلیک کنید.

مراجع

 • https://tikateam.com
 • https://trita.org