• مازندران، بابل، حدفاصل کارگر و کشوری، مجتمع تجاری غفاری، واحد24
  • پشتیبانی: 09361444655
طراحی  وب‌سایت شیک و کاملا حرفه‌ای برای دفتر املاک ماهان بابلسر

طراحی وب‌سایت شیک و کاملا حرفه‌ای برای دفتر املاک ماهان بابلسر

وب‌سایت مشاورین املاک ماهان

وب‌سایت مشاورین املاک ماهان (melk vip) به نشانی melkvip.com بنا به درخواست مدیریت محترم جناب آقای عباسیان توسط گروه توسعه فناوری تیکا ایجاد و راه‌اندازی شد. این وب‌سایت بسیار زیبا و کاملا اختصاصی بر اساس نیازمندی‌های مشتری ایجاد شده است.

این وب‌سایت بر روی بستر HTTPS ایمن‌سازی شده است. این وب‌سایت در سرورهای قدرتمند hetzner آلمان قرار گرفته است تا بتواند با سرعت بیشتری اطلاعات را برای کاربران به نمایش بگذارد.

ورژن کیمه به کار رفته در این وب‌سایت، نسخه 1.2 می‌باشد. نمایندگان متعدد می‌توانند املاک خود را در سایت ثبت کنند. کاربران می‌توانند دسته‌های مختلفی از املاک را که نماینده قبلا ثبت کرده است را مشاهده کنند.

لیست املاک

معرفی امکانات طراحی سایت املاک

تمامی املاک ثبت شده توسط نماینده در سایت قابل مشاهده است. کاربران می‌توانند دسته‌های مختلفی از املاک ثبت شده را بر اساس فروش، رهن، اجاره و ... مشاهده و بررسی کنند، املاک فروخته شده، کاملا قابل تفکیک است.

مشاهده لیست تمامی املاک

در بخش مشاهده جزئیات، تمامی جزئیات ملک موردنظر از قبیل تصاویر املاک، قیمت، متراژ بنا، امکانات ایمنی، اطلاعات تکمیلی و ... به کاربر گزارش داده خواهد شد. در انتهای صفحه، اطلاعات تماس نماینده ثبت‌کننده وجود دارد تا کاربران بتوانند جهت خرید با او ارتباط برقرار کنند. لازم به ذکر می‌باشد که اطلاعات تماس نماینده توسط مدیر سایت قابل اصلاح و ویرایش است.

اطلاعات تماس نماینده

مراجع

  • melkvip.com
  • tikateam.com
  • kimee