• مازندران، بابل، حدفاصل کارگر و کشوری، مجتمع تجاری غفاری، واحد24
  • پشتیبانی: 09361444655
طراحی سایت املاک برای مشاور املاک خانه و کاشانه بابلسر صفائیه

طراحی سایت املاک برای مشاور املاک خانه و کاشانه بابلسر صفائیه

معرفی املاک خانه و کاشانه بابلسر صفائیه

املاک خانه و کاشانه با بیش از 20 سال سابقه فعالیت در زمینه املاک در شمال کشور با مجوزات رسمی از سازمان اصناف و اتحادیه املاک کشور با در اختیار داشتن کادری مجرب و بروزترین سایت ثبت و فروش ملک در سطح منطقه مشاور شما در امر خرید و فروش، مشارکت در ساخت، رهن و اجاره واحدهای مسکونی و تجاری، ویلا، زمین، باغ و مستغلات در بهترین نقاط بابلسر دریاکنار خزرشهر صفائیه و حومه متناسب با شرایط شما است.

مدیریت املاک خانه و کاشانه

مدیریت دفتر توسط جناب آقای قاسم آقاجانی با تلفن تماس 09111118883 می‌باشد. بخش مشاوره املاک خانه کاشانه سعی می‌کند با ارائه خدمات مشاوره، شما را در انجام یک تصمیم آگاهانه در معاملاک ملکی کمک نماید.

آدرس وب‌سایت رسمی املاک خانه و کاشانه به نشانی www.khanekashane.com می‌باشد. این وب‌سایت توسط گروه توسعه فناوری تیکا نصب و راه‌اندازی گردید. این وب‌سایت از هسته و موتور کیمه استفاده می‌کند.

گزارش بازدید سایت

این وب‌سایت ظرفیت پذیرش چند هزار بازدید به صورت روزانه را به راحتی دارد. حدود 90 درصد بازدیدکنندگان این سایت از طریق موتور جستجوگر گوگل وارد شده‌اند. رابط کاربری بسیار زیبا و سبک طراحی شده است و با موبایل نیز سازگاری کامل دارد.

در تصویر زیر کلمات کلیدی جستجو شده توسط کاربران و در نهایت هدایت آن‌ها به وبسایت خانه کاشانه را نمایش می‌دهد. لازم به ذکر می‌باشد در بسیاری از موارد، این وبسایت در اول لیست جستجو گوگل قرار دارد

گزارش سئو املاک خانه و کاشانه

مشخصات فنی وب‌سایت

این پروژه از ورژن یا نسخه کیمه 1.2 بهره می‌برد. هر نماینده می‌تواند ملک موردنظر خود را به سادگی ثبت کند، بی‌نهایت تصویر به ملک خود اضافه کند و آن را در شبکه‌های اجتماعی تنها با یک کلیک منتشر کند. مدیریت اصلی سایت پس از بررسی نهایی ملک ثبت شده توسط نماینده، آن را در سایت منتشر می‌کند و عموم کاربران می‌توانند ملک را مشاهده کنند.

تمامی املاک ثبت شده به صورت اتوماتیک در لیست موتورهای جستجوگر قرار می‌گیرند و گزارش بازدید آن را می‌توانند در webmaster google ملاحظه کنند. تمامی آموزش‌های لازم برای بهتر دیده شدن در گوگل و سایر موتورهای جستجوگر توسط کارشناسان تیکا، به متصدی ثبت املاک داده شد.

مراجع

  • http://khanekashane.com
  • https://tikateam.com
  • kimee