• مازندران، بابل، حدفاصل کارگر و کشوری، مجتمع تجاری غفاری، واحد24
  • پشتیبانی: 09361444655
طراحی سایت املاک کیمه

طراحی سایت املاک کیمه

سامانه مشاورین املاک کیمه چیست

سامانه مدیریتی مشاورین املاک کیمه، راهکاری کارآمد به جهت تسهیل در امور داخلی برای دفاتر و مشتریان املاک است. همچنین این بستر نرم افزاری دارای یک سیستم مدیریتی قدرتمند تحت وب به جهت ثبت و مشاهده فعالیت های کاری می باشد. شما می توانید به آسانی املاک خود را با امکانات فراوان ثبت کنید و از اطلاعات ثبت شده گزارش بگیرید. لازم به ذکر است که حفظ حریم خصوصی و امنیت از موارد بسیار مهم این محصول نرم افزاری می باشد.

شما به سادگی می توانید برای دفتر املاک خود یک وب‌سایت زیبا و حرفه‌ای داشته باشید. املاک خود را در سایت ثبت و منتشر کنید. کاربران با جستجو در اینترنت، املاک شما را مشاهده می‌کنند. سیستم نرم‌افزاری و تحت وب کیمه، امکانات بسیار زیادی را برای شما فراهم کرده است.

چرا طراحی سایت املاک؟

روش‌های مرسومی مانند تبلیغ در روزنامه‌ها، نیازمندی‌ها، چاپ بروشور و ... رواج فراوانی در میان این قشر از کسبه دارد. اما سوالی که در اینجا باید از آن‌ها پرسید این است که آیا امروزه نیز این روش کارایی دارد؟ آیا روش‌های بهتری در بازار تبلیغات وجود دارد؟ آیا این روش‌های مرسوم و گاهاً قدیمی مقرون به صرفه می‌باشد؟

جواب دادن به این سوالات آسان است، بله. این روش‌ها هم هزینه‌بر هستند و هم تأثیری کوتاه‌مدت دارد و بهتر است به فکر ایده جدیدی باشند. طراحی سایت املاک روشی است که هم از نظر هزینه و هم از لحاظ بازخورد بسیار بهتر می‌باشد و اکثر بنگاه‌های املاکی موفق به سمت این روش حرکت می‌کنند.

معرفی ویژگی‌ها و امکانات طراحی سایت املاک کیمه

سامانه نرم‌افزاری املاک کیمه تمامی امکانات یک وب‌سایت املاک ایده‌آل را در خود جای داده است و همیشه در حال به‌روز رسانی است. شما می‌توانید طراحی سایت املاک خود را به ما بسپارید. مشاوره‌های لازم را به شما خواهیم داد تا بهترین انتخاب را داشته باشید.

برای بررسی تمامی امکانات و تعرفه‌های کیمه، می‌توانید روی لینک https://kimee.ir/buy کلیک کنید. تا کنون مشاورین املاک زیادی از محصولات ما استفاده می‌کنند، می‌توانید از طریق لینک https://kimee.ir/category/customers وب‌سایت‌های املاکی که ما طراحی کرده‌ایم را مشاهده کنید. طراحی سایت املاک کیمه دارای 4 پنل مجزا است که شامل:

  1. پنل ادمین سایت
  2. درگاه نمایندگان املاک
  3. کنترل پنل نویسندگان
  4. صفحه اصلی سایت

به جهت مشاهده و نحوه کار با پنل‌های ذکر شده، مقالات زیر را مطالعه بفرمائید:

راهنمای استفاده از پنل مدیریتی کیمه و نحوه راه اندازی وب‌سایت توسط مدیر سایت

راهنمای استفاده از پنل نمایندگان کیمه و نحوه مدیریت املاک ثبت شده

راهنمای استفاده از پنل نویسندگان کیمه، نحوه ثبت و انتشار مقالات در سایت املاک

مراجع

  • https://kimee.ir
  • https://tikateam.com