• مازندران، بابل، حدفاصل کارگر و کشوری، مجتمع تجاری غفاری، واحد24
  • پشتیبانی: 09361444655
راهنمای استفاده از پنل مدیریتی کیمه و نحوه راه اندازی وب‌سایت توسط مدیر سایت

راهنمای استفاده از پنل مدیریتی کیمه و نحوه راه اندازی وب‌سایت توسط مدیر سایت

پس از ثبت سفارش طراحی سایت و نهایی شدن پروژه، از طرف تیم پشتیبانی برای شما یک ایمیل که حاوی نام سایت، نام کاربری و رمز عبور است، ارسال می‌شود. توجه داشته باشید که در حفظ و نگهداری این اطلاعات دقت کنید تا اشخاص دیگر به آن دسترسی نداشته باشند.

پیشنهاد می‌شود برای کار کردن با پنل مدیریتی از آخرین نسخه مرورگرهای گوگل کروم و یا موزیلا فایرفاکس استفاده کنید. برای ورود به پنل یا درگاه مدیریتی خود، از طریق لینک https://tikateam.com/kimee اقدام کنید. در صورت مواجه شدن با خطای ورود و یا هر مشکل دیگر، حتما به تیم پشتیبانی اطلاع دهید. ما 24 ساعته پشتیبان شما هستیم و به تمامی سوالات شما در کوتاه‌ترین زمان ممکن پاسخ خواهیم داد.

نمای کلی از نرم‌افزار املاک تحت وب کیمه

طراحی سایت املاک کیمه

اولین صفحه پس از ورود، بخش داشبورد می‌باشد که اطلاعات کلی از سایت شما در آن گزارش شده است، اطلاعاتی همچون مشخصات سرور، تاریخ انتقضای سایت، میزان حجم مصرفی و از همه مهم‌تر آمار بازدید سایت‌تان که در قالب یک نمودار است.

اولین قدم برای تنظیمات سایت املاک

از منوی کنترل پنل گزینه مدیریت پروفایل را انتخاب کنید و مشخصات فردی مدیر سایت، تصویر پرسنلی و رمز عبور خود را بازبینی و تغییر دهید. سعی کنید حجم تصویر پرسنلی‌تان کمتر از 100 کیلوبایت باشد. در انتخاب رمز ورود حداکثر دقت را داشته باشید و یک رمز پیچیده و سخت انتخاب کنید.

توجه داشته باشید که تکمیل مشخصات نام و نام خانوادگی الزامی می‌باشد و سایر فیلدها اختیاری است.

ویرایش اطلاعات سایت املاک شما بدون نیاز به تیم پشتیبانی

شما به راحتی می‌توانید اطلاعاتی همچون تلفن‌های تماس، آدرس دفتر، پل‌های ارتباطی، شبکه‌های اجتماعی و ... سایت خود را بدون نیاز به تماس با تیم پشتیبانی تغییر دهید. برای این کار وارد منو مدیریت وب‌سایت شوید و گزینه تنظیمات را کلیک کنید. در صفحه تنظیمات، دو سربرگ وجود دارد.

ویرایش اطلاعات سایت املاک شما بدون نیاز به تیم پشتیبانی

1- سربرگ ارتباط با ما

مشخصات دفتر املاک خود را، از آدرس دفتر گرفته تا صفحات اجتماعی را به درستی در این قسمت درج کنید، هم‌چنین در سمت چپ با پیدا کردن منطقه خود و کلیک روی نقطه موردنظر، می‌توانید موقعیت دقیق جغرافیایی خود را به کاربران نمایش دهید.

2- سربرگ تنظیمات سایت

در این سربرگ عنوان سایت و کلمات کلیدی سایت خود را ثبت کنید، این بخش در سئو SEO سایت شما بسیار تاثیرگذار است. در قسمت کلمات کلیدی، برای جداسازی از ویرگول انگلیسی , استفاده کنید و ویرگول فارسی ، صحیح نمی‌باشد. تعداد حداکثر 6 کلمه کلیدی کافی است.

فیلد پیام تلگرام، یک الگو است که می‌توانید آن را به طرح دلخواه خود شخصی‌سازی کنید. نمایندگان، زمانی که ملکی را ثبت می‌کنند، آن ملک را می‌توانند در کانال تلگرامی خود تنها با یک کلیک منتشر کنند. فقط لازم است ربات tikateamBot در کانال تلگرامی سایت شما، ادمین شود.

افزودن نماینده و مدیریت آن‌ها

افزودن نماینده و مدیریت آن‌ها

برای ثبت املاک و نمایش آن در سایت، نیاز به نماینده دارید. از طریق منو مدیریت کاربران گزینه نمایندگان را کلیک کنید و هر تعداد نماینده‌ای که تمایل دارید را ایجاد کنید. دقت کنید که نام کاربری، انگلیسی و بدون خط فاصله باشد. بهتر است ایمیل نماینده مورد نظر باشد.

شما می‌توانید فعالیت نماینده خود را با فیلد وضعیت فعالیت کنترل کنید. توجه داشته باشید که در صورت غیرفعال شدن نماینده، شخص مورد نظر نمی‌تواند وارد پنل مدیریتی خود شود. هر فعالیت نماینده که شامل ثبت، ویرایش املاک و مشخصات فردی خود باشد، گزارش آن برای شما در بخش صندوق پیام ارسال می‌شود.

برای بررسی املاک ثبت شده توسط نمایندگان از طریق منو مدیریت املاک گزینه بازبینی و بررسی را کلیک کنید. یک نمای کلی از لیست نمایندگانی که املاک را ثبت کرده‌اند را مشاهده می‌کنید. قابلیت جستجو و فیلتر کردن نیز وجود دارد.

نویسندگان و تولید محتوا

تولید محتوا و انتشار مقالات، یکی از نکات مهم و تاثیرگذار در سئو سایت شما است، پس این بخش را جدی بگیرید، سعی کنید روزانه یک محتوا در ارتباط با کار خود در سایت منتشر کنید. برای این کار نیاز است پنل نویسنده ایجاد کنید، در منو  مدیریت کاربران گزینه نویسندگان را کلیک کنید و به راحتی نویسندگان خود را مدیریت کنید.

بعد از ثبت کاربر نویسنده، لازم است تنظیماتی را در بخش اخبار اعمال کنید، برای این کار منوی اخبار و اطلاع‌رسانی را انتخاب و بر روی گزینه دسته‌بندی‌های خبری کلیک کنید. برای مقالات خود دسته ایجاد کنید، به عنوان مثال دسته اخبار روز، دسته عمومی، دسته اطلاعات املاک.

در فیلد لینک، یک لینک برای دسته خود انتخاب کنید، سعی شود به جای استفاده از خط فاصله از خط تیره استفاده کنید.

منوی دیکشنری نوعی غلط‌گیر خودکار است. واژه غلط را به سیستم می‌دهید و صحیح آن را نیز می‌نویسید، و سیستم با جستجو در مقاله شما، آن را اصلاح می‌کند، یک بخش کاربردی و مفید است که می‌تواند فرآیند نگارشی نویسندگان شما را کنترل و اصلاح کند.

تمامی مقالات در بخش منوی لیست مقالات قرار دارد و می‌توانید آن‌ها را ویرایش و کنترل کنید. دقت داشته باشید که هر مقاله‌ای که توسط نویسنده ثبت می‌شود را بررسی کنید، بعد از بازبینی نهایی به آن تاریخ انتشار بدهید تا در زمان مورد نظر در سایت منتشر شود. به این نکته توجه کنید که در صورت عدم ثبت تاریخ انتشار، مقاله موردنظر در سایت منتشر نمی‌شود.

سایر امکانات

امکانات دیگری در بخش مدیریت کیمه قرار دارد، مانند مدیریت اسلایدشو، آپلود فایل، تصاویر پانوراما، مدیریت پیام‌ها، صندوق نظرات و پیشنهادات و ... که تمامی این موارد می‌تواند به شما در مدیریت بهتر سایت کمک کند.

مراجع

  • kimee