• مازندران، بابل، حدفاصل کارگر و کشوری، مجتمع تجاری غفاری، واحد24
  • پشتیبانی: 09361444655
چگونه ساخت و طراحی سایت املاک در فروش شما تاثیر مثبت  می‌گذارد؟

چگونه ساخت و طراحی سایت املاک در فروش شما تاثیر مثبت می‌گذارد؟

تاثیر دیجیتال مارکتینگ در فروش بیشتر املاک

اگر شما هم در کار فروش ملک، اجاره و سایر موارد باشید، به عینه شاهد خواهید بود کاربران در اینترنت جستجوهای فراوانی برای خرید یا اجاره املاک انجام می‌دهند. چندی است که غول‌هایی مانند سایت دیوار، شیپور، آی‌هوم و سایر شرکت‌های مشابه، پا به بازار شما گذاشته‌اند و با سرعت سرسام آوری در حال درنوردیدن بازار شما می‌باشند.

آن‌ها از سرمایه‌های هنگفتی برخوردارند و همانطور که اسنپ و تپسی نای نفس کشیدن برای کسب و کارهای شخصی و کوچک نگذاشتند، آن‌ها نیز به سرعت سایر کسب و کارهای کوچک صنعت ملک را از سر راه خود بردارند.

اگر شما هم جز آن دسته از این صنعت هستید که یا سایت ندارید و یا در صورت داشتن یک سایت، هیچ فعالیتی در زمینه بازاریابی اینترنتی ندارید، متاسفانه باید بگوییم که شما هم ممکن است روزهای آخر کسب و کار خود را در حال تجربه کردن باشید.

متاسفانه حقیقت تلخ است اما همواره در برابر حقایق نیز می‌توان عکس العمل مناسب و منطقی را داشت. هنوز هم دیر نشده‌اما توجه داشته باشید که فقط داشتن یک سایت کافی نیست. شما باید یک سایت کاملا حرفه‌ای داشته باشید تا بتوانید در برابر این غول‌های قدرتمند دوام بیاورید.

چرا به صورت فوری نیاز به طراحی سایت املاک حرفه‌ای دارید؟

شما به عنوان یک مشاور املاک، ممکن است چندین ساعت در روز را جهت ارائه توضیحات و نشان دادن فایل‌های املاک به افرادی که به شما مراجعه می‌کنند، اختصاص دهید. از طرفی دیگر یک مشتری برای پیدا کردن یک ملک مناسب، باید زمان و انرژی زیادی صرف کند تا با مراجعه به آژانس‌های املاک مختلف و سایر روش‌ها، ملک موردنظر حود را بیابد.

مواردی که در زیر اشاره می‌شود، دلایلی است که شما را مجاب می‌کند تا سریعا یک وب‌سایت حرفه‌ای املاک را راه‌اندازی کنید:

1- تمایل مشتریان به جستجو در اینترنت

با توجه به پیشرفت روزافزون اینترنت و فضای مجازی، بیشتر افراد تمایل دارند تا محصولات و خدمات مورد نیاز خود را از طریق اینترنت جستجو نمایند.

2- رکود بازار مسکن و کم شدن مشتریان

با توجه به رکود بازار و کم شدن تعداد مشتریان، جذب مشتری از عوامل مهم در بقای کسب و کار می‌باشد.

3- ورود افراد غیر متخصص و سودجو در بازار مسکن به عنوان مشاورین املاک

با ورود این گونه افراد یک مرجع مناسب برای معرفی مجموعه به عنوان یک مشاور تخصصی و امین مردم ضروری می‌باشد.

4- کم شدن اعتماد مردم نسبت به مشاورین املاک به خاطر حضور افراد غیر متخصص و سودجو

با داشتن یک مرجع مناسب که نشان‌دهنده صداقت و شفافیت برای مشتریان باشد، می‌توان پایگاه مناسبی برای اعتماد مشتریان ایجاد نمود.

طراحی سایت املاک چگونه به کسب و کار شما کمک خواهد کرد؟

1- معرفی شما به هر کسی که دسترسی به اینترنت دارد

با داشتن یک وب‌سایت، هر فردی که دسترسی به اینترنت داشته باشد می‌تواند به تمامی اطلاعات مورد نیاز خود در زمینه ملک در کمترین زمان دست یابد.

2- جذب مشتری به صورت 24 ساعته

حتی زمانی که مجموعه شما تعطیل است، مشتریان می‌توانند به وب‌سایت شما مراجعه کرده و از خدمات شما استفاده کنند.

3- عدم پرداخت هزینه‌های اضافی

با داشتن یک وب‌سایت از پرداخت هزینه‌های اضافی جهت تبلیغات و جذب مشتزی بپرهیزید.

4- کسب اعتماد و اطمینان مشتریان

هنگامی که شما یک وب‌سایت حرفه‌ای داشته باشید، مشتریان راحت‌تر به مجموعه شما اعتماد خواهند کرد و می‌توانید صداقت و شفافیت خود را به راحتی به آن‌ها عرضه کنید.

5- پیشی گرفتن از رقبا

هنگامی که شما یک وب‌سایت حرفه‌ای داشته باشید مشتریان راحت‌تر به مجموعه شما اعتماد خواهند کرد و می‌توانید صداقت و شفافیت خود را به راحتی به آن‌ها عرضه کنید.

6- رضایت بیشتر مشتریان

با استفاده از وب‌سایت، مشتریان شما می‌توانند به راحتی به اطلاعات مورد نیاز خود در کمترین زمان ممکن بهره‌مند شده و رضایت کافی از مجموعه شما خواهند داشت.

اما یک خبر خوب

بعد از تمام این واقعیت‌ها، به مهم‌ترین نقطه قوت شما در برابر این غول‌ها می‌رسیم. اگر شما دارای طراحی سایت املاک حرفه‌ای باشید و رمز و رازهای تجارت آنلاین یا بازاریابی اینترنتی را بدانید، مسلما با کار در منطقه خودتان، بالاتر از همه این غول‌ها قرار خواهید گرفت.

مهم‌‎ترین جای کار، قرار گرفتن شما در بالاترین نتایج جستجوی گوگل است و خوشبختانه به دلیل اینکه محل کسب و کار شما دقیقا در منطقه کار شما قرار دارد، به این ترتیب با راهکارهای جدید گوگل، شما در نتایج بالاتر از امثال دیوار و شیپور قرار خواهید گرفت که دفتری در منطقه کار شما ندارند.

سفارش طراحی سایت املاک با کمترین هزینه

هنوز دیر نشده، اگر نیاز به مشاوره دارید همین الان از طریق فرم  تماس با ما به نشانی https://kimee.ir/contact، با ما در ارتباط باشید. توجه کنید که رشد کار شما و بالا بودن در نتایج گوگل، مساوی خواهد بود با چندین برابر شدن مشتریان و در نتیجه افزایش در آمد فعلی شما.

مراجع

  • kimee