• مازندران، بابل، حدفاصل کارگر و کشوری، مجتمع تجاری غفاری، واحد24
  • پشتیبانی: 09361444655
آیا داشتن یک وب‌سایت اینترنتی املاک برای مشاورین املاک ضرورت دارد؟

آیا داشتن یک وب‌سایت اینترنتی املاک برای مشاورین املاک ضرورت دارد؟

چرا باید یک سایت املاک داشته باشیم؟

آیا طراحی سایت املاک می‌تواند پروسه سنتی این مدل از کسب و کار را تغییر دهد؟ قدرت معجزه آسای اینترنت امروزه از هیچکس پنهان نیست. همه افراد قبل از شروع هر کاری و پس رویارویی با هر مشکلی اولین راه حلی که به ذهنشان می‌رسد سرچ یا جستجو در اینترنت است.

خرید و فروش املاک هم از این امر مستثنا نیست. کم نیستند افرادی که در برای یافتن مکان مناسبی برای رهن و اجاره و یا خرید ملک، وقت و انرژی زیادی را برای جستجوهای حضوری تلف می‌نمایند ولی امروزه افراد بیشتری از اینترنت برای یافتن نیاز خود بهره می‌برند.

اگر دنبال خرید یا فروش ملک یا زمینی باشید حتما چرخی در اینترنت می‌زنید یا از خدمات اینترنتی مثل اپلیکیشن‌ها، وب‌سایت‌ها و … در این زمینه استفاده می‌کنید. شاید بهتر است اعتراف کنیم اینترنت با زندگی ما گره خورده چراکه اشخاص زمان کافی برای پیگیری تبلیغات به روش سنتی را ندارند.

طراحی و بهینه سازی سایت املاک

امروزه حتی کاربرانی که اهل وب‌سایت و به اصطلاح وب‌گردی نمی‌باشند نیز از اطرافیان خود می‌خواهند تا در اینترنت، ملک و زمین مورد نظرشان را پیدا نموده و یا حتی خریدار خوبی را پیدا نموده و آن را بفروشند. باید قبول داشته باشیم که امروزه تبلیغات از نوع سنتی، دیگر جایگاهی ندارد. بنابراین وجود یک سایت املاک می‌تواند آینده شغلی شما را متحول نماید.

در وب‌سایت ملک و املاک می‌توانید کاربران را راهنمایی نمایید تا ملک خود را به راحتی پیدا نمایند. سامانه نرم‌افزاری کیمه، تجربه فراوانی در زمینه طراحی سایت‌های مربوط به صنف املاک و مستغلات دارد. شما می‌توانید با کلیک بر روی گزینه مشتریان ما به نشانی  https://tikateam.com/category/customers تمامی سفارش‌ها، نمونه کارها و مشتریان ما را ملاحظه و بررسی کنید.

معرفی امکانات طراحی سایت املاک

برای مشاهده امکانات کیمه می‌توانید صفحه پشتیبانی به نشانی https://tikateam.com/category/support رجوع کنید تا با جزئیات بیشتر طراحی سایت املاک ما آشنا شوید. هم‌چنین چنانچه سوالی در هر زمینه داشتید می‌توانید با اطلاعات تماسی که در بالای وب‌سایت قرار دارد با ما تماس بگیرید.

مراجع

  • kimee