• مازندران، بابل، حدفاصل کارگر و کشوری، مجتمع تجاری غفاری، واحد24
  • پشتیبانی: 09361444655
واتساپ ویژگی انتقال چت بین آیفون و اندروید را آزمایش می‌کند

واتساپ ویژگی انتقال چت بین آیفون و اندروید را آزمایش می‌کند

به نظر می‌رسد واتساپ روی ویژگی انتقال چت در آیفون و گوشی‌های اندرویدی کار می‌کند و به گفته‌ی 9to5mac، این اقدام نشان از تغییر سیاست‌های آن دارد. واتساپ در حال بررسی راه‌هایی است که بتوان از این پیام‌رسان هم‌زمان روی دستگاه‌های مختلف استفاده کرد و به همین دلیل، امکان انتقال تاریخچه‌ی چت‌ بین آیفون و گوشی‌های اندرویدی به این پیام‌رسان اضافه خواهد شد. تصویر منتشرشده نشان می‌دهد که به‌زودی کاربران می‌توانند چت‌های خود را بین آیفون و گوشی‌های اندرویدی انتقال بدهند؛ این امکان شامل پیام‌های صوتی هم می‌شود.

بر اساس اطلاعات منتشرشده، زمانی ‌که کاربران آیفون قصد داشته باشند از واتساپ روی دستگاه‌هایی با سیستم‌های عامل مختلف استفاده کنند، باید آن را به‌واسطه اپ استور یا TestFlight که مربوط به نسخه‌های آزمایشی می‌شود، به آخرین نسخه به‌روزرسانی کنند؛ با این کار ناهماهنگی با گوشی‌های اندرویدی به وجود نمی‌آید.

مقاله‌ی مرتبط:

  • شایعه: واتساپ به ويژگی تغییر سرعت پخش پیام صوتی مجهز می‌شود

هنوز اطلاعات بیشتری درباره این ویژگی جدید واتساپ منتشر نشده؛ اما جالب است که این شرکت بالاخره به فکر ایجاد خصوصیتی افتاده که قبلا روی پیام‌رسان‌های دیگر از جمله تلگرام وجود داشت.

امکان استفاده هم‌زمان از واتساپ روی دستگاه‌های مختلف یکی از ویژگی‌هایی است که کاربران زیادی آن را درخواست کرده بودند. البته عرضه نسخه مخصوص اینستاگرام برای آیپد یکی دیگر از درخواست‌های کاربران است. حالا باید ببینیم کدام یک از این ویژگی‌ها زودتر در اختیار کاربران قرار می‌گیرد.

مراجع

  • https://www.zoomit.ir/software-application/369596-whatsapp-chat-history-migration-iphone-android/