• مازندران، بابل، حدفاصل کارگر و کشوری، مجتمع تجاری غفاری، واحد24
  • پشتیبانی: 09361444655
آیفون ۱۲ مینی اپل از حداکثر توان شارژر MagSafe پشتیبانی نمی‌کند

آیفون ۱۲ مینی اپل از حداکثر توان شارژر MagSafe پشتیبانی نمی‌کند

مدتی است که از خانواده جدید آیفون رونمایی شده‌ است و اخبار زیادی از دنیای فناوری‌ را به خود اختصاص داده‌اند. این بار گزارشی در فضای مجازی منتشر شده است که درباره‌ی عملکرد شارژر MagSafe برای آیفون ۱۲ مینی صحبت می‌کند. همان‌طور که برای اولین ‌بار توسط Mac Rumors گزارش شده بود، اپل اسناد مربوط به عملکرد شارژر جدید MagSafe برای مدل‌های آیفون ۱۲ را به‌روز کرده است.

مقاله‌های مرتبط:

  • شارژر مغناطیسی MagSafe برای آیفون‌‌های جدید اپل معرفی شد
  • شارژر MagSafe اپل، آیفون‌های نسل گذشته را با سرعت کمتری شارژ می‌کند

بر اساس اطلاعات منتشرشده، آیفون ۱۲ مینی نمی‌تواند به حداکثر سرعت شارژ بی‌سیم برسد. آیفون ۱۲، ۱۲ پرو و آیفون 12 پرو مکس به حداکثر سرعت شارژ بی‌سیم ۱۵ وات می‌رسند؛ درحالی‌که آیفون ۱۲ مینی تنها می‌تواند به حداکثر سرعت ۱۲ وات برسد. سرعت واقعی شارژ با توجه ‌به بعضی از فاکتورهای مختلف تغییر می‌کند؛ از این عوامل می‌توان به دما، شارژ فعلی باتری و فعالیت سیستم اشاره کرد.

در سندهای منتشرشده برای شارژرهای آیفون، توصیه شده است که برای دستیابی به حداکثر سرعت باید حداقل از شارژر USB-C ۲۰ واتی استفاده شود. البته این تنها توصیه‌ای نیست که در این سند برای کاربران ارائه می‌شود.

برای دستیابی به حداکثر قدرت شارژر MagSafe همیشه آن را ابتدا به پریز برق متصل کنید

یک نکته بسیار مهم که ممکن است کاربران آن را فراموش کنند نیز در این فایل ذکر شده است. اپل به خریداران توصیه می‌کند شارژر MagSafe را قبل از اتصال به آیفون ۱۲، به برق متصل کنند. اگر شارژ را پیش از آن‌که به پریز برق متصل کنید به آیفون ۱۲ بزنید، جریان خروجی به‌طور پیش‌فرض کمتر خواهد بود و تا زمانی ‌که به مدت سه‌ ثانیه آن را از دستگاه جدا نکنید به حداکثر سرعت نخواهد رسید. این نکته می‌تواند به حداکثر شدن قدرت شارژر MagSafe کمک کند.

شارژر MagSafe هنگام استفاده برای ایرپاد، خروجی جریان را به ۷٫۵ وات کاهش می‌دهد؛ این رقم حتی ممکن است برای دستگاه‌های سازگار با Qi پایین‌تر بیاید. به‌طور کلی برای استفاده بهینه از شارژ باید به نکات مختلفی توجه کرد تا علاوه ‌بر افزایش عمر شارژر، سلامت باتری را حفظ کرد.

فروش دو دستگاه آیفون ۱۲ مینی و آیفون ۱۲ پرو مکس دیرتر از مدل‌های دیگر آغاز شد. علاقه‌مندان به خرید این دو گوشی هوشمند از تاریخ ۱۶ آبان (۶ نوامبر) توانستند دستگاه محبوب خود را خریداری کنند. در همین حال، شارژر بی‌سیم MagSafe با قیمت ۳۹ دلار در سایت اپل قرار گرفته است. تاکنون افراد زیادی برای خرید خانواده‌ی جدید اپل هزینه کرده‌اند و درکنار آن شارژر MagSafe را خریده‌اند.

نظر شما کاربران زومیت درباره‌ی محصولات جدید اپل و لوازم جانبی آن‌ها که به‌صورت جداگانه با برند MagSafe به فروش می‌رسد چیست؟

مراجع

  • https://www.zoomit.ir/accessories/364731-apple-iphone-12-mini-confirmed-to-support-magsafe-charging-at-only-12w/