• مازندران، بابل، حدفاصل کارگر و کشوری، مجتمع تجاری غفاری، واحد24
  • پشتیبانی: 09361444655
نسخه فیس لیفت ون رنو ترافیک معرفی شد

نسخه فیس لیفت ون رنو ترافیک معرفی شد

یک‌ سال پیش رنو نسخه‌ی فیس‌لیفت ون محبوب ترافیک (Trafic) را رونمایی کرد و ماه آوریل مشخص شد که رنو در حال تولید نسخه‌ی به‌روزرسانی‌شده‌ی ترافیک است. در ابتدا تصور می‌شد که خودروساز فرانسوی قصد دارد نسل جدید این ون را راهی بازار کند؛ بااین‌حال، مدتی بعد رنو این موضوع را تکذیب و اعلام کرد که قصد دارد نسخه‌ی به‌روزرسانی جدیدی عرضه کند. حالا با گذشت چند ماه، نسخه‌ی فیس‌لیفت جدید رنو ترافیک در پیکربندی‌های Combi و SpaceClass برای علاقه‌مندان رونمایی شده است.

نسخه‌ی فیس‌لیفت رنو ترافیک به‌لطف طراحی جدید بخش جلویی که آن را با تعدادی از مدل‌های جدید این برند مطابقت می‌دهد، هم‌اکنون از جلوپنجره‌ی ‌جدید بازطراحی‌شده درکنار چراغ‌های جلوی شیک با طرح C بهره می‌برد. همچنین، رنگ جدید قرمز Rouge Carmin برای بدنه به‌همراه ۶ طرح رنگ دیگر موجود است و به رینگ‌های ۱۷ اینچی با طرح لوزی در مدل اسپیس‌کلاس و آینه‌های بیرونی تاشو برقی می‌پیوندد.

پنل داشبورد کاملا جدید است؛ اگرچه کسانی که با نسل کنونی رنو ترافیک آشنایی دارند، احساس می‌کنند تغییر خاصی وجود ندارد. این ون هنوز از طرح دولایه و نمایشگر لمسی ۸ اینچی سیستم سرگرمی و اطلاعاتی در وسط داشبورد سازگار با اپل کارپلی و اندروید اتو، پد شارژ بی‌سیم، دکمه‌های فیزیکی سیستم تهویه مطبوع، فرمان چندمنظوره و سه‌پره‌ی جدید بهره می‌برد. مشتریان فضای ذخیره‌سازی زیادی شامل ۸۶ لیتر در داخل کابین و حداکثر ۱،۸۰۰ لیتر در بخش عقب برای قرار‌دادن اشیای کوچک پیدا می‌کنند و صندلی برای نشستن حداکثر ۹ مسافر وجود دارد.

مدل‌های Combi و SpaceClass رنو ترافیک ۲۰۲۱ به جدیدترین نسل سیستم‌های دستیار رانندگی این شرکت مجهز شده‌اند. این سیستم‌ها شامل ترمز اضطراری فعال در مسیرهای بین‌شهری، هشدار خروج از خط حرکت، هشدار نقطه‌ی کور دید راننده، کروزکنترل تطبیقی ​​و کیسه‌هوای جدید جلو است که دو سرنشین را پوشش می‌دهد.

مقاله‌های مرتبط:

  • الهام گرفتن پکیج جدید ون های رنو از فرمول یک
  • فروش ون برقی طی ده سال آینده افزایش خواهد یافت

نیروی خودرو را پیشرانه‌ی دیزلی دولیتری dCi با سه سطح قدرت ۱۰۸ و ۱۴۸ و ۱۶۸ اسب‌بخار مجهز به فناوری استاپ‌استارت تأمین می‌کند. دو سطح اول به‌صورت استاندارد با جعبه‌دنده‌ی ۶ سرعته‌ی دستی ارائه می‌‌شوند؛ اما جعبه‌دنده‌ی خودکار ۶ سرعته‌ی دوکلاچه در مدل‌های مجهز به پیشرانه‌ی قدرتمندتر برای خریداران موجود است.

رنو اوایل سال آینده جزئیات بیشتری از پیکربندی‌های Combi و SpaceClass ترافیک منتشر خواهد کرد و این ون تا ماه مارس راهی بازار خواهد شد.

مراجع

  • https://www.zoomit.ir/car-news/364685-2021-renault-trafic/