• مازندران، بابل، حدفاصل کارگر و کشوری، مجتمع تجاری غفاری، واحد24
  • پشتیبانی: 09361444655
شیائومی می باکس ۴ اس پرو با قابلیت پخش 8K معرفی شد

شیائومی می باکس ۴ اس پرو با قابلیت پخش 8K معرفی شد

شیائومی تا این لحظه دستگاه‌های استریم مختلفی ساخته و راهی بازار کرده است. جدیدترین دستگاه این شرکت که می باکس ۴ اس پرو (Mi Box 4S Pro) نام دارد، با ویژگی‌های بسیار رقابتی راهی بازار می‌شود. این دستگاه استریم جدید توانایی پخش ویدئو با وضوح 8K دارد و با قیمت ۳۹۹ يوان (۶۰ دلار) راهی بازار می‌شود.

دستگاه می باکس ۴ اس پرو از ۲ گیگابایت رم و ۱۶ گیگابایت حافظه داخلی بهره می‌برد. این محصول از HDMI 2.1 بهره می‌برد و کنترل از راه دور آن بلوتوث است که از قابلیت فرمان‌های صوتی هم پشتیبانی می‌کند. درحالی‌که پخش ویدئو با وضوح 8K یکی از هیجان‌انگیزترین ویژگی‌های این محصول است، هنوز مشخص نشده کدام سرویسی محتوای 8K ارائه می‌دهد که می‌توان با می باکس 4 اس پرو تماشا کرد.

مقاله‌ی مرتبط:

  • اندروید باکس چیست و چه کاربردهایی دارد

می باکس ۴ اس پرو با رابط کاربری MIUI شیائومی راهی بازار می‌شود. درحال‌حاضر مشخص نیست این دستگاه چه زمانی خارج از کشور چین عرضه می‌شود؛ اما باید به این موضوع اشاره کنیم که مدل جدید کروم‌کست گوگل که از ویدئوی 8K پشتیبانی نمی‌کند، با قیمت ۴۹٫۹۹ دلار در آمریکا به ‌فروش می‌رسد.

البته شیائومی قبلا دستگاه‌های استریم خود را در آمریکا فروخته است. این شرکت در سال ۲۰۱۶ می باکس را راهی بازار کرد و در سال ۲۰۱۸، می باکس اس را در آمریکا عرضه کرد.

مراجع

  • https://www.zoomit.ir/av/364644-xiaomi-mi-box-4s-pro-8k-china-price-specs/